2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bolechowo Osiedle
Dodane 02 kwietnia 2024

Operator maszyn ustawiacz/Starszy operator maszyn ustawiacz w YORK PL

Wynagrodzenie

4 965 - 5 295 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolechowo Osiedle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dołącz do YORK PL od zaraz!!!

Operator Maszyn Ustawiacz / Starszy Operator Maszyn Ustawiacz

Jesteśmy polską firmą produkcyjną z główną siedzibą oraz parkiem maszynowym w Bolechowie pod Poznaniem. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją artykułów przeznaczonych do sprzątania. Nowoczesne technologie, zautomatyzowana produkcja oraz własne know-how stawiają nas na pozycji lidera w Europie w branży produktów do utrzymywania czystości.

Jeżeli chciałbyś:

  • zarabiać od 4965 PLN do 5295 PLN brutto (w zależności od posiadanych umiejętności) plus premia

  • mieć pewność, że do 7-go każdego miesiąca, regularnie i terminowo otrzymasz wynagrodzenie

  • mieć stabilne miejsce pracy w fajnym zespole, w którym liczy się przyjazna atmosfera pracy

  • pracować w miejscu, gdzie pracodawca dba o pracowników, m.in:

zapewnia prywatną opiekę medyczną

dofinansowuje kartę rekreacyjną Multisport i MultiLife

zapewnia transport do miejsca pracy (do wyczerpania miejsc)

Jeśli interesuje Cię proces produkcyjny i chciał(a)byś poznać lepiej metodologię produkcji Lean

To właśnie CIEBIE szukamy!

Twoje przyszłe zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • wstępna kontrola produktu, który trafia do naszego Klienta

  • dbanie o utrzymanie czystości i bezpieczeństwa w swoim miejscu pracy

  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia procesu

  • nastawianie maszyn krojczych

  • wykonywanie przezbrojeń

Jeżeli:

  • posiadasz zdolności manualne i lubisz wykonywać pracę fizyczną

  • cenisz sobie pracę zespołową

  • jesteś komunikatywny, nie boisz się wyzwań

  • skrupulatnie podchodzisz do swojej pracy

  • charakteryzuje Cię zaangażowanie i sumienność

  • możesz pracować w systemie trzyzmianowym

Administratorem danych przesłanych w zgłoszeniu jest YORK PL sp. z o. o. sp.k w Bolechowie. Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego. Podanie danych jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.york.pl w dokumentach: obowiązek informacyjny/kandydaci do pracy.

Lokalizacja

Bolechowo Osiedle,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bolechowo Osiedle
ID: 457935971