2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Wielkopolski
INDROL
Dodane 09 maja 2024

"Operator maszyn" - do działu rozbioru

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Indrol sp. z o.o. sp. k. o uregulowanej i stabilnej pozycji na rynku, działająca od ponad 30 lat w branży spożywczej.

Poszukuje pracowników na stanowisko: Operator maszyn do działu rozbioru

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • Codzienne przygotowanie maszyn do rozpoczęcia produkcji, oraz po produkcji do mycia,

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzenia w trakcie produkcji,

  • Współpraca z Działem Technicznym,

  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych,

  • Dbanie o jakość produktów i minimalizowanie odpadów,

  • Przestrzeganie standardów systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwa i higieny pracy, dbanie o czystość stanowiska pracy.

Oczekiwania:

  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Sprawność manualna,

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub chęć do jej wyrobienia,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

  • Wdrożenie nowego pracownika poprzez opiekuna personalnego,

  • Pracę w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Indywidualne możliwości rozwoju,

  • Pakiet benefitów (m. in.: program grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do karty sportowej),

  • Premia za polecenie pracownika do pracy,

  • Rabat na zakupy naszych wyrobów w firmowym sklepie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INDROL Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Rostarzewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 689199575