2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wymysłowo
Dodane 10 maja 2024

Operator maszyn sztancujących

Lokalizacja

Wymysłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Spółka PRINTBOX sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Wymysłowo 9, 63-840 Krobia produkująca opakowania z tektury poszukuje kandydatów na stanowiska:

  • OPERATOR MASZYN SZTANCUJĄCYCH

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa maszyny

  • kontrola jakości i ilości wykonywanego zlecenia

  • nadzór i obsługa maszyny zgodnie z założonymi wydajnościami i planem produkcyjnym

  • wypełnianie dokumentacji systemowej

  • dbałość o stan techniczny i czystość na maszynie i w jej obszarze

  • regulacja i konserwacja maszyny

  • stały kontakt z kierownikiem produkcji i zgłaszanie wszelkich uwag mogących mieć wpływ na proces produkcji

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja pracy własnej

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • książeczka sanepidowska - mile widziane

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat

  • stałe wynagrodzenie + premia

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • praca w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email.

Lokalizacja

Wymysłowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wymysłowo
ID: 917368322