2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Owczarnia
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator maszyn stolarskich, pracownik stolarni

Wynagrodzenie

5 814 - 8 722 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Owczarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy chętnej do pracy osoby na stanowisku: PRACOWNIK STOLARNI do pracy przy produkcji w drewnie sosnowym.

Nie wymagamy wykształcenia stolarskiego. Wymagamy chęci do pracy, rzetelności i odpowiedzialności.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, ustawienie maszyn stolarskich.

  • Wykonywanie obróbki elementów zgodnie ze zleceniem z systemu produkcyjnego.

  • Dbanie o jakość i efektywność swojej pracy.

Wymagamy:

  • Solidność i precyzja

  • Chęci do pracy oraz nauki stanowisk i maszyn

  • Umiejętność komunikacji z zespołem, dostosowanie się do kultury organizacyjnej

  • Niekaralności, nie zszarganej opinii

  • Wolność od nałogów - nie zatrudniamy palaczy

Oferujemy:

  • Okres próbny 2 tygodnie ze stawką 30.75zł/h brutto (24 zł na rękę)

  • Praca zmianowa w godzinach 6-14, 14-22.

  • Stawka: od 5166 zł do 6562 zł brutto (zależy od stopnia wyuczenia). (od 24zł/h do 30zł/h na rękę)

  • Praca ciągle zaplanowana przez system

  • Płatna Przerwa 15 min w ciągu dnia

  • Zaplecze socjalne (prywatna szafka na ubrania, kawa, herbata, woda, jadalnia, lodówka, mikrofalówka, zmywarka, pralka do dyspozycji)

  • Wyposażenie do pracy przygotowane przez nas (słuchawki ochronne, rękawiczki, okulary, itd)

Zalety:

  • Dobry dojazd komunikacją - 500 m od WKD Brzózki, 1,9 km Dworzec PKP Milanówek

  • Duży parking samochodowy, miejsce na rowery.

  • Premia od osiągnięcia celu firmy.

Aby zacząć pracę umów się na dzień próbny!

Lokalizacja

Owczarnia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Owczarnia
ID: 900571873