2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Janki
Dodane 27 maja 2024

Operator maszyn stolarskich - okleiniarka, piła panelowa, CNC, Stolarz

Lokalizacja

Janki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Pracownika Produkcji, specjalizującego się w obszarze obsługi okleiniarki i wiertarki CNC, w renomowanej firmie zajmującej się produkcją elementów meblowych, sprzedawanych przez internet.

Lokalizacja: Janki k. Warszawy

Zakres Obowiązków:

-Obsługa okleiniarki i wiertarki CNC w procesie produkcji mebli.

-Prowadzenie prac produkcyjnych zgodnie z instrukcjami technicznymi.

-Utrzymywanie maszyn w należytym stanie technicznym poprzez regularne konserwacje.

-Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów.

-Dbałość o terminowość i efektywność produkcji.

Wymagania:

-Doświadczenie w obszarze produkcji mebli oraz praktyczna znajomość obsługi okleiniarki lub wiertarki CNC, będzie atutem. Istnieje możliwość przyuczenia do obsługi w/w maszyn.

-Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do nauki i doskonalenia umiejętności.

-Sumienność i skrupulatność w pracy oraz dbałość o szczegóły.

-Zdolność pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

-Umiejętność obsługi wózka widłowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie meblarskiej z ugruntowaną pozycją rynkową.

-Atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego. (5000-6800 netto)

-Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

-Rabaty na produkty firmy dla pracowników.

-Elastyczne formy zatrudnienia

Kandydatów prosimy o przesłanie CV przez formularz OLX W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 883705935