2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Podgórze
Dodane 08 maja 2024

Operator maszyn stolarskich

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

ERGO:POS to zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów działający z pasją w zakresie projektowania, wdrażania, doboru materiałów, technologii oraz produkcji materiałów POS.

W związku z rozwojem poszukuje do stałej współpracy osób na stanowisko:

Główne zadania:

·         bieżąca obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna ( m.in. okleiniarka  prostoliniowa oraz krzywoliniowa, wiertarka CNC ,centrum obróbcze CNC- nesting )

·         kontrolę jakości otrzymywanego produktu

·         kontrolę stanu technicznego maszyn,

·         wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych

·         dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:

·         umiejętność czytania rysunków technicznych

·         zdolności manualne i zmysł techniczny

·         umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

·         zdolność i chęci do szybkiego uczenia się

·         odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

·         dokładność, zaangażowanie i dyspozycyjność

·         gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym 6:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00

Mile widziane:

·         doświadczenia jako operator maszyn do obróbki drewna CNC

·         znajomość branży meblarskiej oraz obróbki materiałów drewnopochodnych i drewna

·         uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, posiadającej uznaną markę

·         możliwość tworzenia prawdziwie niepowtarzalnych produktów

·         stabilne zatrudnienie

·         bogate zaplecze socjalne (m.in. dodatki finansowe do wczasów)

·         prace w Krakowie z dogodnym dojazdem i parkingiem dla pracowników.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 808874981