2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Osła
Dodane 08 kwietnia 2024

Operator Maszyn - STEICO - Nowy Zakład w Gromadce

Lokalizacja

Osła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

STEICO - Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, liderem w produkcji ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych

Obecnie do naszego nowego zakładu w miejscowości Osła w gminie Gromadka poszukujemy:

Operatorów maszyn

Oferujemy:

• stabilność zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio w STEICO,

• bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, wycieczki pracownicze itp.)

• atrakcyjny system premiowy,

• program poleceń pracowniczych,

• ubezpieczenia grupowe współfinansowane przez pracodawcę,

• bezpłatny dowóz pracowników z okolicznych miejscowości lub dopłatę do dojazdów z pozostałych kierunków.

Zadania:

• obsługa maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej,

• zapewnienie ciągłości pracy oraz wydajności linii produkcyjnej, konserwacje.

Oczekujemy:

• gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym - 4 brygadowym,

• mile widziane uprawnienia na wózek widłowy (UDT),

• mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych oraz obsługa komputera,

• zaangażowanie i dokładność.

Dołącz do nas! Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres mailowy lub poprzez OLX W temacie e-mail prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Lokalizacja

Osła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Osła
ID: 803942382