2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane Dzisiaj o 09:48

Operator Maszyn | Stabilna praca od zaraz

Wynagrodzenie

5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy Cię do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w międzynarodowym środowisku. Nasza kultura organizacyjna opiera się na szacunku, zaangażowaniu i ciągłym rozwoju, a nasi pracownicy są dla nas najważniejsi. Zależy nam na Twoim rozwoju zawodowym, dlatego oferujemy szereg szkoleń i warsztatów, które pomogą Ci zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć wiedzę.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie realizację ambitnych zadań i pragnie rozwijać swoje umiejętności w obszarze produkcji, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • nadzór nad pracą urządzeń na linii produkcyjnej

  • ustawianie parametrów oraz sterowanie maszynami za pomocą paneli dotykowych

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez dostarczanie materiałów

Czego potrzebujemy od Ciebie?

  • Doświadczenie na produkcji (bardzo mile widziane)

  • Skrupulatność w działaniu

Co oferujemy:

    • wynagrodzenie od 4 600 złotych brutto podstawy + premie

    • zatrudnienie bezpośrednio w firmie - stabilna umowa o pracę na min. 6 miesięcy

    System premiowy:

    • do 720 złotych brutto premii za wyniki brygady oraz brak absencji

    • dodatkowa wysoka premia kwartalna

    Benefity:

    • bezpłatne napoje w kantynach

    • karta obiadowa LunchPass od Sodexo do wykorzystania w kantynie lub restauracjach i sklepach spożywczych poza firmą

    • możliwość odbycia dodatkowych darmowych szkoleń SEP oraz uprawnień na wózki widłowe UDT

    • najbogatszy pakiet usług medycznych w LuxMed dla całej rodziny

    • ubezpieczenie na życie

    • karta Multisport

    • bezpłatne dojazdy autobusami pracowniczymi

    • parking samochodowy dla zmotoryzowanych

    • dofinansowanie do wakacji i bony na święta

    • lekcje języka angielskiego lub niemieckiego na koszt firmy

Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza na naszej stronie. Czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 907413114