2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
What's Cooking Polska sp. z .o.o
Dodane Dzisiaj o 11:50

Operator Maszyn Spożywczych

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

What's Cooking Polska sp. z o.o., spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lasagne, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn służących do produkowania i pakowania dań gotowych (ustawianie parametrów, uruchamianie, korygowanie ustawień, przezbrajanie, wyłączanie)

  • Kontrolowanie przebiegu procesu produkcyjnego (wydajności linii, jakości produktu)

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

  • Zgłaszanie awarii i problemów technicznych

  • Czyszczenie linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyn

  • Zdolności organizacyjnych, chęci do nauki

  • Książeczki sanepidowskiej lub chęci jej wyrobienia

  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-06)

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Możliwość rozwoju i awansu na inne stanowiska

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Premię frekwencyjną

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

Do naszego zakładu dojedziesz autobusem MZK nr 12, 13, 18.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917980765