2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Skuły
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Maszyn - Słubica B, Żabia Wola

Lokalizacja

Skuły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem specjalizującą się w przetwórstwie silikonów i elastomerów termoplastycznych. Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą produkcyjną, w tym zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym umożliwiającym produkcję za pomocą wszystkich znanych obecnie technologii (w tym wtrysku oraz wytłaczania) oraz laboratorium i narzędziownią, dzięki czemu z powodzeniem konkurujemy z zachodnioeuropejską czołówką firm w branży. Jesteśmy obecni zarówno na rynku polskim jak i rynkach zachodnioeuropejskich.

Twój przyszły zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych zleconych przez bezpośredniego przełożonego zależnie od potrzeb produkcji,

  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do pracy pod nadzorem bezpośredniego przełożonego

  • Uruchamianie oraz utrzymanie procesu produkcji pod nadzorem bezpośredniego przełożonego, zgodnie z założoną technologią oraz standardami jakości,

  • Bieżąca kontrola i konserwacja stanu technicznego maszyn i urządzeń,

  • Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu pomysłów racjonalizatorskich,

  • Wykonywanie prac porządkowych zgodnie z obowiązującymi standardami na stanowiskach pracy, oraz wykonywanie innych prac porządkowych zleconych przez bezpośredniego przełożonego,

  • Weryfikacja jakości wyrobu końcowego,

  • Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu dostrzeżonych odchyleń od obowiązujących standardów,

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej wymaganej na stanowiskach pracy,

  • Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu informacji dotyczących nieprawidłowości w pracy maszyn i urządzeń.

  • Pakowanie wyrobów gotowych.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność rozpoznawania wad produkcyjnych

  • Umiejętność raportowania efektów pracy,

  • Umiejętność przekazywania zmiany na stanowisku pracy zgodnie z wytycznymi organizacyjnymi,

  • Umiejętność prowadzenia gospodarki odpadami zgodnie z wytycznymi organizacyjnymi,

  • Obsługa podstawowych urządzeń transportu bliskiego (paleciak),

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka itp.)(podstawy),

  • Umiejętność przeprowadzania podstawowego planu przeglądów operatorskich,

  • Umiejętność prawidłowej identyfikacji wyrobów i surowców,

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w stale rozwijającej się firmie rodzinnej, przodującej w dziedzinie przetwórstwa silikonów i TPE, w Polsce i Europie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,

  • zapewnione wszystkie narzędzia potrzebne na stanowisku pracy,

  • szkoleniach zewnętrzne i wewnętrzne finansowane przez firmę,

  • pakiet medyczny,

  • dofinansowanie do urlopu,

  • dofinansowanie do karty multisport,

  • premie i dodatki okolicznościowe,

  • liczne wydarzenia firmowe dla pracowników i ich rodzin (Mikołajki dla dzieci, spotkania integracyjne, pikniki rodzinne, wydarzenia kulturalne),

Lokalizacja

Skuły,

Mazowieckie

Mazowieckie, Skuły
ID: 901314571