2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jarocin
Dodane 09 maja 2024

Operator maszyn skrawających

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma WAD Inżynieria sp. z o.o szuka pracownika na stanowisko:

- operator maszyn skrawających (tokarka, frezarka)

Miejsce pracy Jarocin ( WLKP)

Wymagania:

·      umiejętność obsługi maszyn do obróbki skrawaniem i szlifierek

·      umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

·      umiejętność czytania rysunku technicznego

·      znajomość obróbki metali

·      wykształcenie minimum zawodowe

·      dyspozycyjność, samodzielność

Obowiązki:

·      obsługa maszyn do obróbki metali (tokarka i frezarka konwencjonalna)

·      ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy maszyn

·      przygotowanie narzędzi do pracy

·      wstępna kontrola jakości i pomiary wykonanych detali

·      realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi

·      dbałość o porządek i czystość w swoim obszarze

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności
  • dogodne warunki w prężnie rozwijającym się zespole
  • możliwość zwiększania swoich umiejętności i kwalifikacji
  • ubezpieczenie grupowe

Prosimy przesyłać oferty zawierające CV. Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Adres: d.namyslowska(małpa)wad.com.pl

Informujemy, iż wszystkie dokumenty aplikacyjne będą przechowywane w Spółce przez okres 12 m-cy od daty zakończenia naboru.

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 661712075