2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Skawina
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator Maszyn - Skawina

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma produkcyjna, do swojego nowego zakładu w Skawinie, poszukuje pracowników na stanowisko Operator Maszyn:

Zadania:

·        Obsługa prasy krawędziowej/prasy mimośrodowej/zgrzewarki oporowej

·        dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi produkcyjnych

·        wykonywanie kontroli wyrobów i komponentów w toku produkcji

·        izolowanie wyrobów niezgodnych

·        zwalnianie wyrobów zgodnych na magazyn

·        Produkcja detali zgodnie z dokumentacją techniczną

Nasze oczekiwania:

·        doświadczenie w pracy na produkcji

·        doświadczenie w pracy na prasach krawędziowych lub mimośrodowych

·        umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami pomiarowymi

·        dbanie o jakość wykonanych detali

·        sumienność i zaangażowanie w pracy

·        komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·        uczciwość i prawdomówność

Oferujemy:

·        umowę o pracę

·        pakiet medyczny LUX MED

·        kartę sportową

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

·        pracę od poniedziałku do piątku

·        atrakcyjny system premiowania

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 909617483