2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Opolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Reńska Wieś
Dodane 12 czerwca 2024

Operator Maszyn Rolniczych - Traktorzysta, praca w gospodarstwie

Lokalizacja

Reńska Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Ogłoszenie o pracę: Operator Maszyn Rolniczych - Traktorzysta

Lokalizacja: Województwo Opolskie / Miejscowość: Reńska Wieś Stanowisko: Operator Maszyn Rolniczych - Traktorzysta Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę Wymiar czasu pracy: Pełny etat Start pracy: Od zaraz

Opis stanowiska:

Zatrudnimy osobę do pracy w gospodarstwie rolnym. Główne obowiązki obejmują:

  • Przewóz maszyn

  • Uprawa pól

  • Opryski

  • Praca na maszynach rolniczych

  • Poza sezonem: prace gospodarskie, mechanika, prace porządkowe

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii T lub B+E

  • Chęć do pracy fizycznej w gospodarstwie

  • Mile widziane inne kursy i szkolenia z zakresu obsługi maszyn

  • Gotowość do pracy w dni robocze oraz weekendy (do ustalenia)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pełny wymiar godzin

  • Miesięczny tryb wypłaty wynagrodzenia

  • Premie świąteczne i za dodatkową pracę

  • Praca w rodzinnej firmie o długiej historii

  • Młody i dynamiczny zespół

Dodatkowe informacje:

Nie wymagamy CV – sugerujemy spotkanie osobiste w celu omówienia szczegółów. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 60*******53 lub odwiedź nasze gospodarstwo.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Reńska Wieś,

Opolskie

Opolskie, Reńska Wieś
ID: 920047036