2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Dodane Dzisiaj o 08:00

Operator maszyn produkcyjnych / Pracownik produkcji

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Pracuj we Wrocławiu i dojeżdżaj autobusem, tramwajem, rowerem lub samochodem.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,

  • bieżąca kontrola stanowiskowa realizowanych zleceń.

Poszukiwane kompetencje:

  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn (mile widziane w przemyśle poligraficznym),

  • wykształcenie średnie, mile widziany profil mechaniczny,

  • pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • gotowość do nauki obsługi maszyn poligraficznych oraz do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,

  • kartę Multisport,

  • pakiet medyczny,

  • dofinansowanie do obiadów,

  • upominki świąteczne,

  • imprezy integracyjne.

Miejsce pracy:

Wrocław, ul. Osobowicka 89

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912230192