2. Praca
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Klaudyn
KGL S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Maszyn Produkcyjnych (do nauki)

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Klaudyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Chcesz:

  • zdobyć pierwsze doświadczenia w obszarze produkcji?

  • pracować w ciągle rozwijającej się branży opakowaniowej?

  • mieć kontakt z nowoczesnymi technologiami?

  • być zatrudnionym w stabilnej firmie?

 Jeśli tak, zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL

  • pracę w systemie zmianowym (12h)

  • szkolenia stanowiskowe

  • świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia

  • kartę Multisport

  • domki wypoczynkowe na Mazurach

  • transport do miejsca z Płońska i Wyszogrodu

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie procesu produkcji poprzez wykonywaniu prac okołoprodukcyjnych: paletowanie i owijanie kartonów, porządek na hali produkcyjnej

  • po przeszkoleniu i awansie – obsługa maszyn produkcyjnych

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn

 Nasze wymagania:

  • chęć nauki i pracy w branży opakowań

  • motywacja i zaangażowanie

  • umiejętności pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-18 / 18-6)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Klaudyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Klaudyn
ID: 873500500