2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kozenin
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator maszyn produkcyjnych - budowlanych

Lokalizacja

Kozenin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obowiązki : • obsługa węzła betoniarskiego; • zapewnienie terminowej produkcji betonu, zgodnej z zamówieniem klienta • nadzór nad stanem technicznym maszyn • nadzór nad dokumentacją dostaw Wymagania: • wykształcenie średnie; • posiadanie uprawnień operatora węzła betoniarskiego -mile widziane • dobra znajomość obsługi komputera • mile widziane posiadanie ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji masy betoniarskiej • zaangażowania w wykonywaną pracę, uczciwość, odpowiedzialność. Oferujemy: • Stałą umowę o pracę na pełen etat • Atrakcyjny system wynagradzania i motywujący system premii • Elastyczne godziny pracy

Lokalizacja

Kozenin,

Łódzkie

Łódzkie, Kozenin
ID: 907781310