2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsk Podlaski
Hanbud
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Hanbud jest czołowym producentem wyrobów stalowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji blachodachówek, paneli dachowych, blach trapezowych oraz profili do suchej zabudowy. Produktami naszej firmy są również metalowe sztachety oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe. Hanbud z powodzeniem eksportuje swoje produkty do krajów ościennych jak również na południe i zachód Europy.

W związku z zapotrzebowaniem poszukujemy osoby, która wspólnie z nami będzie brała udział w realizacji działań na stanowisku:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

MIEJSCE PRACY: BIELSK PODLASKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prawidłowa oraz terminowa realizacja przydzielonych zadań planów produkcyjnych

  • obsługa komputera

  • kompletowanie zamówień

  • obsługa maszyn produkcyjnych profili zamkniętych

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

  • przestrzeganie obowiązujących zasad, procedur i instrukcji w tym przepisów BHP

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • motywacja do pracy

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • znajomość obsługi maszyn produkcyjnych

  • mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych, uprawnień do obsługi wózka widłowego oraz suwnic

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzonych zadaniach

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • prywatna opieka medyczna PZU po pierwszym roku pracy

  • świadczenia świąteczne

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

  • dodatek stażowy

  • profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków

  • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport

  • szkolenia dla pracowników

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 907938022