2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrów Wielkopolski
Dodane 01 maja 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma ZMK-Delikates Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wlkp. jest nowoczesną i rozwijającą się firmą produkującą wyroby rybne oraz przekąski antipasti. Nasze wyroby spotkasz na półkach wiodących sieci handlowych w całej Europie. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Utrzymanie linii produkcyjnej w ruchu

  • Ustawianie parametrów, wymiana urządzeń i form, zgrzewanie produktów

  • Zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy

  • Zgłaszanie awarii do działu technicznego

  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur i zasad BHP

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy z maszynami/urządzeniami

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Zaangażowanie i sumienność w realizacji zadań

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne (można zrobić w trakcie rekrutacji)

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość awansu,

  • atrakcyjny fundusz socjalny - karty Multisport

  • możliwość rozwoju zawodowego, kursy szkolenia

Kontakt:

ZMK Delikates Sp. z o.o.

ul. Dwernickiego 1,

63-400 Ostrów Wlkp.

www.marisco.pl

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 912972943