2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Jędrzejów
Quickpack
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Maszyn Produkcyjnych

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Quickpack Polska Sp. z o.o.,

lider w produkcji i dystrybucji jednorazowych produktów dla gospodarstw domowych, właściciel marki viGO!, poszukuje osoby na stanowisko :

Miejsce zatrudnienia : Jędrzejów, woj. Świętokrzyskie

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcyjnego - ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów,
  • Prowadzenie procesu produkcyjnego - kontrola wyrobów, korygowanie ustawień, uzupełnianie materiałów,
  • Prace konserwatorskie oraz drobne prace mechaniczne,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych,
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętności obsługi maszyn i urządzeń,
  • Zdolności techniczne i zmysł majsterkowicza,
  • Doświadczenia w pracach produkcyjnych mile widziane,
  • Skrupulatności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Zaangażowania w pracę zespołu,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość przeszkolenia na danym stanowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę.

Podania oraz CV prosimy kierować na adres:

Quickpack Polska Sp z o.o.

Ul. Przemysłowa 47, 28-300 Jędrzejów

Tel: 41 386 59 00

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 758496454