2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Sady
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

GLUTENEX sp. z o.o.

GLUTENEX to pierwsza w Polsce rodzinna firma bezglutenowa, której specjalnością jest produkcja bezglutenowego pieczywa, wyrobów cukierniczych i makaronów.

Tworząc naszą firmę ponad 30 lat temu, mieliśmy jeden cel – dostarczyć ludziom najwyższej jakości produkty bezglutenowe-łączące w sobie doskonały smak, wyjątkowy charakter, dbałość o szczegóły i pasję tworzenia. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo oraz zniewalają wyrafinowanym smakiem. Gama naszych wyrobów zaspokaja najważniejsze tęsknoty naszych Klientów.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie surowców do produkcji zgodnie z recepturą technologiczną

  • przygotowanie i przezbrajanie maszyn produkcyjnych

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu zgodnie z kartą technologiczną produktu

  • dbałość o czystość obszaru oraz czystość i sprawność urządzeń, sprzętu oraz akcesoriów (narzędzia, pojemniki) wykorzystywanych w trakcie produkcji

  • zgłaszanie niezgodności lub nieprawidłowości w działaniu maszyn lub innych związanych z wykonywanym procesem do Kierownika produkcji

Wymagania:

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn

  • gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym

  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę.

  • dofinansowanie dojazdu do pracy powyżej 20 km

  • wysoki rabat na zakupy pracownicze w sklepie firmowym

  • możliwość przeszkolenia osoby bez doświadczenia i przygotowania do pracy na stanowiskach produkcyjnych

Lokalizacja

Sady,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sady
ID: 678252356