2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Zielonka
Monika
Dodane 13 czerwca 2024

Operator Maszyn Produkcyjnych

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Poldent jest jedynym w Polsce i jednym z nielicznych na świecie producentem instrumentów medycznych do leczenia kanałowego zębów.

Zakład produkcyjny Poldent mieści się w Zielonce k. Warszawy na ul. Polnej 22.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora  Maszyn, do działu który rozpoczyna cały proces produkcji, wytwarzając małe „wiertełka”, z którymi większość z nas zetknie się kiedyś  u lekarza dentysty;)

Główne zadania:

  • Obsługa maszyn szlifierskich

  • Praca manualna bądź operowanie drobnymi narzędziami

  • Po wdrożeniu - ustawianie, drobne naprawy i konserwacja maszyn

  • Dbanie o jakość produktów

  • Przestrzeganie obowiązujących standardów i instrukcji procesowych oraz zasad BHP

Oczekujemy:

  • Zdolności technicznych, zamiłowania do majsterkowania, drobnych napraw, etc.

  • Chęci do nauki, rozwijania swojej wiedzy i umiejętności

  • Zdolności manualnych oraz dokładności

  • Umiejętności używania podstawowych narzędzi i przyrządów pomiarowych np. suwmiarki

  • Nastawienia na jakość i efektywność

  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

Mile widziane doświadczenie na produkcji, zwłaszcza w pracy przy maszynach i obróbce metalu

Jeśli go jeszcze nie posiadasz – wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz perspektywę wieloletniej współpracy

  • pełnoetatową pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się polskiej firmie, która jest bardzo dobrym pracodawcą

  • przyuczenie do pracy na maszynach, ustawiania, naprawiania i konserwacji maszyn

  • możliwość dalszego rozwoju w ramach działu i firmy

  • stałe, terminowe wynagrodzenie zasadnicze + system premii miesięcznych (po okresie próbnym)

  • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 2-zmianowym (6-14; 14–22)

Więcej informacji uzyskać można bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym: ul. Polna 22, Zielonka i pod nr telefonu: 609 507 341

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 920464868