2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Strzelce Opolskie
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Maszyn - Produkcja Opakowań

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do jednego z wiodących producentów chemii gospodarczej pod marką prywatną w Europie z siedzibą w Strzelcach Opolskich.

McBride jest wiodącym dostawcą profesjonalnych produktów do czyszczenia i higieny dla największych detalicznych sieci sprzedażowych w Europie, a także liderem w produkcji produktów marki własnej.

Recepta naszego sukcesu jest dość prosta: praca oparta na naszych Wartościach – Zawsze zaangażowani, Współpraca, Dążenie do bycia najlepszym, Przyjmowanie i nadawanie odpowiedzialności, aby stworzyć pozytywne środowisko pracy dla wszystkich pracowników McBride.

Cel istnienia stanowiska

Odpowiada za bezpieczeństwo, jakość, i realizację planu produkcji opakowań na przydzielonych do obsługi maszynach.

Zakres obowiązków

  • obsługę i regulację maszyn i urządzeń do produkcji opakowań

  • utrzymane miejsca pracy w czystości

  • przestrzeganie procedur, standardów jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

Wykształcenie i wymagania techniczne

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

  • gotowość do pracy na trzy zmiany/ 4 brygady

Kompetencje behawioralne

  • nastawienie na realizację celów

  • umiejętność pracy w zespole

  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, współpraca

Co oferujemy

  • Dołączysz do utalentowanego zespołu, w którym Twój wkład jest doceniany

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmi

Atrakcyjny pakiet benefitów:

  • dodatek nocny,

  • dodatek za pracę w systemie trzyzmianowym,

  • nadgodziny płatne 100%,

  • nagroda jubileuszowa za staż pracy,

  • nagroda za aktywny udział w audytach oraz za szczególne osiągnięcia,

  • nagroda 7000 zł brutto w ramach programu „Poleć Znajomego”,

  • nagroda za obecność,

  • nagroda „Duma McBride” za zachowanie związane z naszymi Wartościami,

  • bony świąteczne,

  • wczasy pod gruszą,

  • profilaktyka zdrowotna - dofinansowanie do zakupu okularów korygujących,

  • karnety Multisport i rehabilitacyjne,

  • dofinansowanie do szkoleń,

  • wyprzedaż pracownicza - sprzedaż naszych produktów pracownikom po preferencyjnych cenach,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • możliwość przystąpienia do Programu Ubezpieczenia Grupowego oraz Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK),

  • Program Wsparcia Pracowników,

  • Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa,

  • możliwość uzyskania bezzwrotnej zapomogi z FŚS,

  • Charytatywny Fundusz McBride - jednorazowego dofinansowania kosztów ponoszonych na dokształcanie dziecka.

Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna – szczegóły oferty zostaną przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kandydatów prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji -  prowadzonego przez Intersilesia McBride sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Będziemy przechowywać twoje dane osobowe do czasu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy lub przez okres 12 miesięcy w ramach wyrażonych zgód.

Informujemy, że Administratorem danych jest Intersilesia McBride sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich przy ul. Matejki 2a, 47-100 Strzelce Opolskie.

Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także możemy je na Państwa żądanie przenieść do innego administratora danych. Usunięcie lub ograniczenie przetwarzania może zostać zastosowane o ile nie występuje obowiązek prawny ich przetwarzania, np. obowiązek wynikający z przepisów Kodeksu pracy;

W oparciu o Twoje dane Administrator danych nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/ Pana danych.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych (np. wizerunek) jest dobrowolne i oznacza wyrażenie zgody na ich przetwarzanie.

Jeżeli nie wyraża Pani/ Pan takiej zgody, prosimy, aby Pani/ Pan nie przesyłała nam swojej aplikacji.

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną Polityką prywatności dla kandydatów o pracę Grupy McBride: Job Applicant Privacy Notice

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 687679564