2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator maszyn / produkcja / DUR / Grodzisk Mazowiecki

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma produkcyjna w Grodzisku Mazowieckim zatrudni Operatorów maszyn.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn (usuwanie zacięć i awarii, regulacje).

  • Przeprowadzanie przezbrojeń i uruchomień maszyn.

  • Wypełnianie dokumentacji papierowej oraz elektronicznej.

  • Drobne naprawy i prace konserwacyjne

  • Nadzorowanie ilości potrzebnych surowców, półwyrobów, wyrobów i materiałów pomocniczych potrzebnych do realizacji zleceń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn.

  • Zdolności manualne, techniczne.

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Chęć do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów pracowniczych.

  • Szkolenia, które pozwolą Ci się rozwijać.

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 913011271