2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
TEST HR
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator Maszyn (prasa/laser)

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive zlokalizowanej w Bieruniu, która jest w trakcie otwierania nowego oddziału, poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator Maszyn (prasa/laser).

Ref. No: 8166

Region: Tychy, śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – średnie lub zawodowe, preferowane o profilu mechanicznym

  • Mile widziane doświadczenie w produkcji w branży automotive

  • Chęć rozwoju

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, w systemie 3-zmianowym

  • Samodzielność, odpowiedzialność i skuteczność w zakresie wykonywanych obowiązków

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Ustawienie i przygotowanie maszyn do produkcji (prasa/laser)

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz jakość produkcji

  • Wykonywanie drobnych napraw serwisowych i zgłaszanie usterek

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy

  • Udział w profesjonalnych treningach zawodowych

  • Możliwość rozwijania się w nowopowstałej firmie

  • Bonusy finansowe (premia frekwencyjna)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 913669215