2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Chartowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator maszyn/pracownik produkcji Praca od ZARAZ

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Hilding Anders Polska- fabryka w Robakowie !

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyn- Pracownik Produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę

  • dofinansowanie do dojazdów

  • kwartalną premię absencyjną

  • pracę w miejscu o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości

  • dofinansowanie do wakacji- wczasy pod gruszą

  • karty przedpłacone i paczki na święta

  • możliwość przyłączenia do prywatnej opieki medycznej

  • możliwość przyłączenia do programu multisport

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Obowiązki zależą od tego na które Centrum trafisz:

  • obsługa linii montażowej

  • prace związane z produkcją materacy

  • przygotowanie maszyny sklejającej do pracy poprzez ustawienie programu

  • dostarczenie surowca (pianki) na maszynę

  • zgłaszanie awarii oraz usterek do działu Utrzymania Ruchu

  • wypełnianie raportów dziennych

Wymagania:

  • zdolności manualne

  • doświadczenie w obsłudze maszyn na produkcji- mile widziane

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

zapraszamy do przesłania swojego cv. Kliknij APLIKUJ.

Czekamy na Twoją wiadomość!

Chcesz wiedzieć jak pracujemy? Kliknij w link:

www.youtube.com/watch?v=hdJbUTRA6u8

DO CV proszę dołączyć klauzulę RODO

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 910780192