2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Krzyki
Małgorzata Ksybek
Dodane 27 maja 2024

operator maszyn / pracownik produkcji / praca dla Pań i Panów

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnimy Panie i Panów na stanowisko: operator maszyn.

Zostało 7 wolnych miejsc pracy.

Branża spożywcza. Nowoczesny park maszynowy i świetne warunki pracy. Tutaj nie tylko pracujemy, ale także tworzymy. I pysznie tu pachnie.

''Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”, Konfucjusz

Mam na imię Małgosia, pracuję od pon - pt (9-17) Aplikuj lub wyślij SMS - porozmawiajmy o pracy dla Ciebie.

oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie 6010 zł brutto
  • możliwy szybki awans na operatora linii i znacząca podwyżka
  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

zadania

• nadzór nad prawidłowym przebiegiem danego etapu produkcji• przygotowywanie maszyny do produkcji• wypełnianie raportów

oczekujemy

• doświadczenie w pracy na produkcji, w obsłudze maszyn produkcyjnych• chęci do pracy w systemie zmianowym (3-zmiany lub 4-brygady)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 916400342