2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Katarzyna Smoter
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator maszyn < pracownik produkcji < nowe stawki < 3M

Wynagrodzenie

5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Szukasz pracy od zaraz ze zorganizowanym transportem i chcesz dobrze zarabiać? Mamy idealną ofertę! Dołącz do zespołu 3M ul. Kowalska we Wrocławiu i zostań pracownikiem najbardziej rekomendowanej firmy w okolicy.

Aplikuj poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ"

Zapewniamy bezpieczny proces rekrutacji i wsparcie na każdym etapie.

oferujemy

  • zarabiaj do 32,70 zł brutto/h
  • dodatki za pracę w weekend - 150 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków oraz darmowe ciepłe napoje bez ograniczeń
  • bezpłatny transport z Wrocławia, Oleśnicy oraz z Jenkowic
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • benefity m.in. Medicover oraz Medicover Sport
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

zadania

  • obsługa linii produkcyjnych: ustawianie parametrów maszyn, odbiór wyrobu gotowego
  • montaż elementów i pakowanie produktów

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • podstawowej znajomości obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912219429