2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świebodzice
Barbara Barycka
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator maszyn - Pracownik produkcji - NIDA Świebodzice

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świebodzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

NIDA to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją profili PVC dla budownictwa. Współpracujemy obecnie z ponad 700 producentami stolarki okiennej z PVC w kraju i za granicą. Zatrudniamy obecnie 40 osób. Nasz konsekwentny rozwój możliwy jest dzięki pracownikom, którym oferujemy stabilność zatrudnienia i nieustanne szanse rozwoju. Cenimy własną inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn - Pracownik produkcji

Wynagrodzenie: od 5.500,00 do 6.500,00 brutto

Miejsce pracy: Świebodzice

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie wymagane -zapewniamy szkolenie),

  • dyspozycyjność (praca w systemie 4 -zmianowym)

  •  uprawnienia na wózki widłowe (UDT) – mile widziane

  • motywacja do pracy,

  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zatrudniamy bezpośrednio w firmie, nie przez agencję pracy tymczasowej,

  • pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie - wynagrodzenie zasadnicze + sprawdzony system premiowy

  • możliwość rozwoju i szkoleń,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę w młodym, miłym i ambitnym zespole.

Proszę o dodanie treści klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Podania prosimy przesyłać bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji OLX - jest to preferowany i najszybszy sposób kontaktu, w wyjątkowych przypadkach istnieje możliwości złożenia podania osobiście na terenie zakładu NIDA Sp. z o.o. ul. Sikorskiego 38 Świebodzice, w zamkniętej kopercie z dopiskiem Dział Kadr

Aplikując wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez NIDA Sp. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach, ul. Sikorskiego 38 danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) są przetwarzane na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie dodatkowych danych , prosimy o nieumieszczanie ich w swoich dokumentach. Mogą Państwo cofnąć w każdym momencie zgodę na przetwarzanie danych, wysyłając e-mail. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez NIDA Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Lokalizacja

Świebodzice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świebodzice
ID: 700656437