2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Stare Gliwice
Justyna Bracławska
Dodane 24 kwietnia 2024

operator maszyn/pracownik produkcji

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        obsługa pras do wycinania, formowania i piankowania dywanów samochodowych w systemie 3 zmianowym

·        bieżąca kontrola jakościowa produkowanych części

Nasze wymagania

·        gotowość do ciągłego uczenia się nowych procesów produkcyjych

·        komunikatywność

·        rzetelność i dbałość o wysoką jakość produkowanych części

To oferujemy

·        umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

·        atrakcyjne wynagrodzenie i premie miesięczne za wyniki

·        premię absencyjną i motywacyjną

·        dofinansowanie z Funduszu Socjalnego

·        udostępnienie pakietów sportowo-rekreacjnych

·        przyjazną atmosferę w młodym zgranym zespole

·        ciągły rozwój umiejętności zawodowych i możliwości

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 910825890