2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Małkinia Górna
B.D. Art
Dodane 14 czerwca 2024

Operator Maszyn - Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

4 350 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Małkinia Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza Firma jest jednym z największych na świecie producentów ram, ramek do zdjęć i luster. Nasi Klienci to międzynarodowe sieci, takie jak, np. IKEA, Castorama, Leroy Merlin... oraz Klienci indywidualni robiący zakupy w Internecie. Działamy nieprzerwanie od 30-tu lat. Dołącz do Naszego Zespołu!

Obowiązki

  • Obsługa maszyn i urządzeń;

  • Podawanie / odbiór surowca;

  • Montaż / łączenie półproduktów;

  • Transport ręczny półproduktów i wyrobów gotowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane.

  • Umiejętność obsługi urządzeń produkcyjnych - mile widziane

Oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień;

Lokalizacja

Małkinia Górna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Małkinia Górna
ID: 920639481