2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Czeladź
  7. Obsługa produkcji - Piaski
Dodane 16 maja 2024

Operator maszyn /pracownik produkcji

Lokalizacja

Czeladź, Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i otwieraniem się na zagraniczne rynki poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Operator maszyn stolarskich

Miejsce pracy: Czeladź, Piaski

Twój zakres obowiązków:

dla Pań:

- odbiór elementów z linii produkcyjnej, - układanie i pakowanie gotowych elementów z drewna na palety, - po przeszkoleniu obróbka drewna (szlifowanie i naprawa elementów drewnianych),

dla Panów:

- odbiór elementów z linii produkcyjnej, - po przeszkoleniu obsługa maszyn do obróbki drewna, wykorzystanie podstawowych narzędzi pomiarowych, tj. miarka, suwmiarka.

Nasze wymagania:

- dokładność w wykonywaniu zadań, - gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym. - mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ (pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie),

- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,

- przeszkolenie pod okiem doświadczonego pracownika – opiekuna

- ubezpieczenie grupowe,

- premia

- dogodny dojazd komunikacją miejską: 35, 235, 902N

- przyjazną atmosferę w pracy

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Piaski
ID: 918621964