2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Nysa
Mega Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn praca w Nysie

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MEGA to doświadczony polski producent naczep i przyczep, który od 2017 wchodzi w skład francuskiej grupy Benalu. Nasza produkcja odbywa się w Nysie.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Operatora Maszyn

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • system premiowy za osiągnięte w miesiącu wyniki

  • benefity pracownicze

  • szkolenia specjalistyczne

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • miłą i przyjazną atmosferę

Twoje zadania:

  • dobieranie odpowiednich narzędzi, materiałów oraz kontrolowanie pracy maszyn i jakości wykonywanych detali

  • obsługa maszyn na dziale przygotowania produkcji (takich jak, np. laser lub plazma lub prasa krawędziowa)

  • ocenianie efektów pracy i dokonywanie ewentualnych poprawek

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć do pracy i uczenia się

Nasze wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MEGA Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp.zo.o. w Nysie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 48-303 Nysa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisów prawa pracy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO. W zakresie informacji wskazanych w ogłoszeniu jako niezbędne, zgodnie z Kodeksem pracy – podanie danych jest niezbędne do udziału w rekrutacji. Pozostałe przekazane przez Panią/Pana w załączonych dokumentach dane osobowe, które nie są wymagane przepisami prawa, przetwarzane będą na podstawie zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO), za jaką rozumie się ich przekazanie. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trzech miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest: www://mega-nysa.pl/kariera/polityka-personalna-firmy/

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 912963385