2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kościan
Jagoda Kozłowska
Dodane 02 maja 2024

operator maszyn praca od zaraz

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Chcesz zmienić pracę lub szukasz nowego, stabilnego miejsca zatrudnienia?

Mamy coś dla Ciebie!

Praca na stanowisku operator maszyn w znanej firmie tytoniowej pod Poznaniem.

oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową - gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie (podstawa + premia 10% + 40% dodatku do pracy w nocy + dofinansowanie do wyżywienia),
  • BEZPŁATNY dojazd z Poznania, Kościana, Szamotuł
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karnet sportowy),
  • Praca w systemie 3-zmianowym: 6 - 14, 14 - 22, 22 - 6 / 4-brygadowym (dodatkowo płatny).

zadania

  • Obsługa maszyn (załączanie, wyłączanie, nadzór nad pracą maszyny),
  • Uzupełnianie materiałów,
  • Kontrola jakości wyrobu.

oczekujemy

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Doświadczenia w pracy na produkcji i przy obsłudze maszyn,
  • Umiejętności pracy w grupie,
  • Mile widziane będzie wykształcenie techniczne.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 911046651