2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Pruszków
Dodane 13 czerwca 2024

Operator maszyn poligraficznych/introligatorskich

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Zadania:
  • Ustawianie oraz obsługa maszyn
  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z planem i wymaganiami jakościowymi
  • Dbałość o stan techniczny maszyn
Wymagania:
  • Możliwość przyuczenia, mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn Kolbus/ Emmeci
  • Zmysł techniczny i dokładność
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym na 2 zmiany (1 dzień 6-18, 1 dzień 18-6, 2 dni wolnego)
Oferta:
  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia
  • Dodatek frekwencyjny do każdej przepracowanej godziny + premia uznaniowa
  • Możliwość skorzystania z benefitów: opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego, ZFŚS
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji
Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści OPERATOR pod numer 51*******04 – oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.  Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Pruszków
ID: 920310837