2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Skoczów
Dodane 04 czerwca 2024

Operator Maszyn :: Możliwość nauki od podstaw :: Pogórze gm. Skoczów

Wynagrodzenie

4 400 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skoczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS:

Firma AMANDA & Co. z oddziałem w miescowości Pogórze, gmina Skoczów zajmuje się produkcją w branży włókiennictwa działając na rynku już od 1990 roku.

Jesteśmy rozwijającą się firmą w kilkoma oddziałami.

Naszą główną działalność możesz sprawdzić na www.amanda.net.pl

Obecnie poszukujemy osoby na stałe stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Praca od zaraz

Umowa o Pracę na pełny etat

Możliwość nauczenia od podstaw

System 2 zmianowy 6-14, 14-22

GŁÓWNE ZADANIA:

Nadzór nad prawidłową pracą maszyny produkcyjnej

Utrzymanie maszyny w ruchu, bierzące naprawy

Podstawowe prace magazynowe, wydawanie paczek kurierowi

Sumienność w wykonywaniu obowiązków

WYMAGANIA:

Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym

Podstawowa znajomość mechaniki, śrubek, kluczy

Zaangażowanie i sumienność, chęć rozwoju

Praca skierowana do mężczyzn wz z jej charakterem

Doświadczenie w pracy przy produkcji będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

Umowę o Pracę na pełny etat bez agencji pośredniczącej

Pracę od zaraz

Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z 30 letnią tradycją w branży

Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole na swojej zmianie.

Możliwość organizacji transportu z i do Bielska Białej

Wynagrodzenie 4400-5300 brutto = 3350-4000 netto na rękę po okresie nauki w zależnośći od Twoich umiejętności

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu to prosimy o kontakt drogą mailową na adres amanda[at]amanda.net.pl, za pośrednictwem olx lub telefoniczny.

Proszę o kontakt tylko zdecydowane osoby drogą mailową 24/7 lub telefoniczną w godz. 8.00 - 16.00

Lokalizacja

Skoczów,

Śląskie

Śląskie, Skoczów
ID: 724567924