2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Orłów Drewniany-Kolonia
Dodane 21 maja 2024

Operator maszyn na produkcji

Lokalizacja

Orłów Drewniany-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BO-INNO POLSKA sp. z o.o. Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym zajmującą się wyrobem specjalistycznych koszy i zasobników pracujących w dużych fabrykach z na całym świecie. Na rynku lokalnym działamy od 2013 roku, a nasza firma macierzysta za granicą kontynuuje prawie półwiekową tradycję i doświadczenie w produkcji.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator maszyn Miejsce pracy: Orłów Drewniany Kolonia (pow. krasnostawski)

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn do obróbki metalu tj. zgrzewarka, prasa, szlifierka, obcinarka, giętarka

  • Wykonywanie prac przydzielonych przez brygadzistę bądź kierownika

  • Pomoc w ustawianiu maszyn

  • Kontrola wyrobów pod względem ilościowym i jakościowym

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w branży spawalniczej- mile widziane

  • Doświadczenie w produkcji z metalu- mile widziane

  • Umiejętność czytania ryskunku technicznego

  • Umiejetność posługiwania się narzędziami pomiarowy

  • Wykształcenie min. zawodowe bądź średnie

Oferujemy:

  • Praca jednozmianowa Umowa o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • Miejsce pracy: Orłów Dreniany Kolonia (10km od Krasnegostawu)

Lokalizacja

Orłów Drewniany-Kolonia,

Lubelskie

Lubelskie, Orłów Drewniany-Kolonia
ID: 919820871