2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator maszyn (m/k)

Wynagrodzenie

6 200 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją opakowań, poszukujemy osób na stanowisko: Operator maszyn (m/k)

Zadania:

  • obsługa maszyn do druku opakowań,

  • przezbrajanie maszyn do druku opakowań,

  • dbanie o odpowiednie utrzymanie maszyn oraz wykonywanie drobnych napraw bieżących,

  • dostarczenie jakościowego produktu końcowego,

  • dbanie o bezpieczne warunki pracy na stanowisku.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako operator maszyn w zakładzie produkcyjnym,

  • wiedza z zakresu mechaniki,

  • motywacja do pracy i nauki nowych zagadnień,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym (wolne w najważniejsze święta w roku).

Mile widziane:

  • znajomość procesów drukowania na opakowaniach.

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • wynagrodzenie na poziomie 6 200 - 6 700 zł brutto,

  • wzrost pensji wraz ze stażem i rozwojem kompetencji + premie roczne,

  • 20 dni dodatkowego urlopu rocznie, wynikającego z systemu pracy,

  • szeroki pakiet opieki medycznej LuxMed,

  • dofinansowanie do obiadów w pracy.

Numer referencyjny: a0tbI000001QgBBQA0

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 910778628