2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kutno
Dodane 10 czerwca 2024

Operator maszyn - Kutno

Wynagrodzenie

4 272 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Interesuje Cię stabilna praca na produkcji?  Chcesz się rozwijać w nowoczesnej firmie?

Dodatkowo jesteś fanem słynnych czipsów "w tubie" ?

Świetnie się składa! Dla naszego Klienta, lidera w produkcji opakowań szukamy osób na stanowisko Operatorów Maszyn!

Twoje zadania:

Obsługa maszyn zgodnie z instrukcją,

Kontrola jakości wyrobów zgodnie z instrukcją,

Kontrola przebiegu.

Będziesz odpowiedzialny za produkcję opakowań do czipsów, które rozprowadzane są na całą Europę!

 Wymagania:

Doświadczenie w środowisku produkcyjnym,

Książeczka sanepid,

Dobra znajomość języka polskiego (umiejętność czytania | pisania w przypadku obcokrajowców).

Oferujemy:

Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową- po 3 miesiącach możliwe zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta!

System pracy 4 brygadowy, praca 12-godzinna (zmiana dzienna 6-18; zmiana nocna 18-6)

Stawka 4272 zł podstawy +dodatki (dodatek za zmianowość ok 450 zł brutto + premia do 500 zł brutto (w pełni osiągalna)

  Niedaleko zakładu pracy znajduje się przystanek autobusowy, który kursuje z centrum Kutna do strefy ekonomicznej, rozkład jazdy pokrywa się ze zmianowością zakładu.

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 871761738