2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Konik
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Maszyn Introligatorskich

Lokalizacja

Nowy Konik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa DOT2DOT powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań, które realizują najbardziej skomplikowane projekty i  globalne kontrakty w tym zakresie.  Ponad 30 lat doświadczenia w branży daje nam miano jednego z liderów w produkcji opakowań w Polsce.

W DOT2DOT SA dbałość o ekologię, bezpieczeństwo i etyka w pracy są priorytetem. U nas możesz zdobywać swoje doświadczenie zawodowe w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze oraz skorzystać z fajnych benefitów : )

Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwania odpowiedniej dla siebie ścieżki zawodowej zajrzyj do nas! W Dot2Dot mamy coś dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Konik k/Warszawy; Kowale k/Gdańska;

Twój zakres obowiązków:

  • ustawianie właściwych parametrów maszyn,

  • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktową,

  • nadzór i kontrola jakości produktów,

  • dbałość o stan techniczny maszyn.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (kierunki poligraficzne mile widziane),

  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań na wysokim poziomie,

  • gotowość do pracy na 3 zmiany.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich (składarko-sklejarek, sztanc) mile widziane.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy,

  • system premiowy uzależniony od wyników pracy,

  • dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,

  • ubezpieczenie na życie,

  • ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach,

  • system płatnych poleceń pracowniczych,

  • program płatnych pomysłów pracowniczych,

  • miejsca parkingowe dla pracowników.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nowy Konik,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Konik
ID: 912439809