2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Karlino
Dodane 10 maja 2024

Operator Maszyn i Urządzeń - Zakład Górniczy Wietszyno gmina Karlino

Lokalizacja

Karlino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Kruszywa SKSM S.A. to uznany producent kruszyw budowlanych na terenie północno-zachodniej Polski. Spółka od kilku dekad zapewnia wysokiej jakości surowiec, uczestnicząc w realizacji lokalnych inwestycji i pomagając budować region. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyn i Urządzeń

Miejsce pracy:

Zespół Kopalń Storkowo

Zakład Górniczy Wietszyno, gmina Karlino, woj. Zachodniopomorskie.

Zadania:

§   obsługa maszyn i urządzeń do sortowania, kruszenia, wydobywania i transportu kruszywa;

§   drobne prace remontowo-konserwatorskie przy obsługiwanych maszynach i urządzeniach;

Nasze wymagania na tych stanowiskach:

§   zainteresowanie i zdolności techniczne, elektryczne i/lub mechaniczne;

§   chęć wyjazdu czasami w delegację na inne zakłady

§   umiejętność pracy w zespole;

§   zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność;

§   dbałość o porządek miejsca pracy;

Dodatkowo mile widziane byłoby:

§   posiadanie wykształcenia zawodowego technicznego;

§   posiadanie uprawnień do obsługi maszyn budowlanych: ładowarki, koparki, spycharki, itp.;

§   doświadczenie w tej branży;

§   zainteresowanie nowinkami technicznymi;

§   posiadanie uprawnień spawacza elektrycznego lub gazowego;

§   praktyka przy wykonywaniu instalacji,  przyłączaniu i rozruchu maszyn i urządzeń.

Nie posiadasz żadnych uprawnień?

Nie rezygnuj z odpowiedzi na nasze ogłoszenie, ponieważ oferujemy:

§  zatrudnienie w stabilnej i stale rozwijającej się firmie z wieloletnią tradycją;

§  pewne wynagrodzenie;

§  premie dostosowane do stanowiska i jakości pracy;

§  możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień i kwalifikacji zawodowych;

§  pracę w bezpiecznych warunkach i na nowoczesnym sprzęcie;

§  pakiet świadczeń socjalnych;

§  możliwość zdobycia uprawnień osoby dozoru ruchu dla zakładu górniczego;

§  Świętujemy Barbórkę;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego na adres e-mail lub adres Kruszywa SKSM S.A., Kopalnia Wietszyno, Wietszyno, 78-230 Karlino

 W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym zawartych w przesłanych dokumentach (CV i/lub list motywacyjny), a także innych informacji zgromadzonych w toku prowadzonej rekrutacji, dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez Kruszywa SKSM S.A. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Kruszywa SKSM S.A. zawartą na stronie www.sksm.com.pl. w zakładce „Polityka prywatności”.

Lokalizacja

Karlino,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Karlino
ID: 864913046