2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Dębówko
Dodane Dzisiaj o 12:47

Zastępca Kierownika ZG Dębówko i ZG Zwierzyn, gm. Przytoczna,

Lokalizacja

Dębówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Kruszywa SKSM S.A. to czołowy producent kruszyw budowlanych na terenie północno-zachodniej Polski. Spółka od kilku dekad zapewnia wysokiej jakości surowiec, uczestnicząc w realizacji lokalnych inwestycji i pomagając budować region. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zastępca Kierownika Zakładu

Miejsce pracy – ZG Dębówko i ZG Zwierzyn,

gm. Przytoczna, woj. lubuskie

Zadania:

§  nadzór nad całością robót prowadzonych na danej zmianie produkcyjnej: eksploatacja, konserwacja i utrzymanie ruchu, odkrywka, wydobycie  zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, planem ruchu i zarządzeniami Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego.

§ prowadzenie bieżącej kontroli oraz ewidencji prowadzonych robót ziemnych, a w szczególności kontroli wydobycia;

§  ścisła współpraca z Kierownikiem Zakładu oraz zespołem

Nasze wymagania na tych stanowiskach:

§   wykształcenie min średnie techniczne, lub górnicze

§   komunikatywność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

§   zaangażowanie w powierzone zadania,

§   umiejętność kierowania zespołem,

§   prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowo mile widziane byłoby:

§  mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub górnicze,

§  znajomość przepisów prawa geologicznego i górniczego wraz z przepisami wykonawczymi,

§  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

§  znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office, Auto CAD;

§  zatwierdzenia górnicze na stanowisku osoby dozoru ruchu

§  dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Nie posiadasz żadnych uprawnień? Nie rezygnuj z odpowiedzi na nasze ogłoszenie, ponieważ oferujemy:

§  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w bezpiecznych warunkach z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi;

§  umowę o pracę;

§  pewne wynagrodzenie i premie dostosowane do wykonywanej pracy;

§  rozbudowana oferta ZFŚS;

§  podnoszenie kwalifikacji zawodowych współfinansowane przez pracodawcę;

§  świętujemy Barbórkę;

§  pomagamy w relokacji;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego na adres Kruszywa SKSM S.A., oraz Kopalnia Zwierzyn, 66-542 Zwierzyn.

Lokalizacja

Dębówko,

Lubuskie

Lubuskie, Dębówko
ID: 906684887