2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Biała Rawska
Dodane 08 maja 2024

Operator maszyn i urządzeń przetwórstwa owocowego

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Rawska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twoje główne zadania:

·        Obsługa maszyn,

·        Ocena jakości surowca wprowadzanego do procesu produkcji, wykonywanie podstawowych badań parametrów produktu (koncentrat jabłkowy),

·        Wykonywanie i utrzymywanie odpowiednich zapisów w dzienniku pracy,

·        Utrzymanie czystości urządzeń i pomieszczeń: mycie, sterylizacja,

·        Zapewnienie ciągłości  procesu produkcji,

·        Wykonywanie prostych prac konserwacyjnych,

·        Przestrzeganie przepisów BHP,GMP,GHP,

·        Prawidłowe zarządzanie zapasami surowców i materiałów,

·        Pobieranie prób do analiz,

·        Organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Nasze wymagania/ oczekiwania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku w przetwórstwie owocowym,

·        Wykształcenie techniczne lub mechaniczne,

·        Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (uprawnienia UDT),

·        Umiejętność wykonywania podstawowych badań parametrów produktu (soki i koncentraty owocowe),

·        Umiejętność prowadzenia zapisów produkcyjnych,

·        Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków,

·        Gotowość do pracy,

·        Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne od lekarza medycyny pracy,

·        Umiejętność pracy w zespole,

·        Chęć do pracy i pozytywne nastawienie,

·        Odpowiedzialność,

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        Wynagrodzenie wypłacane w terminie,

·        Możliwość rozwoju, szkolenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·        Zadania, pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje,

·        Praca w systemie zmianowym.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 17.05.2024r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula RODO

Prosimy o nie podawanie w dokumentach informacji, które mogą stanowić szczególną kategorię danych osobowych w rozumieniu art. 9 RODO (m.in. danych dot. zdrowia, pochodzenia rasowego lub etnicznego, poglądów politycznych, przynależności do związków zawodowych).

Lokalizacja

Biała Rawska,

Łódzkie

Łódzkie, Biała Rawska
ID: 912381756