2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Naramowice
Dodane 06 maja 2024

Operator Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakłady Drobiarskie "Koziegłowy' sp. z o.o.

ul. Piaskowa 3

62-028 Koziegłowy

zatrudnią:

Operatora Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Miejsce pracy - Koziegłowy

Zakres zadań:

  • zapewnienie terminowej realizacji  procesów produkcyjnych

  • wypełnianie dokumentacji i raportów produkcyjnych

  • kontrolowanie i rejestracja parametrów procesu produkcyjnego

  • obsługa oraz nadzór nad pracą maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • regulacja oraz dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn

  • dbałość o wysoką, niezmienną jakość i powtarzalność produkcji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • gotowość do pracy zmianowej

  • odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej z parkiem technologicznym na miarę XXI wieku

  • motywujący system premiowania

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Administratorem Państwa danych osobowych są Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na: www.zd-kozieglowy.pl/polityka-prywatnosci

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 860203799