2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Kuźnica Kiedrzyńska
Klimas Wkręt-met
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń- Kuźnica Kiedrzyńska

Lokalizacja

Kuźnica Kiedrzyńska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Stanowisko: Operator Maszyn

Kuźnica Kiedrzyńska k/Częstochowy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Premię frekwencyjną,

  • Stabilną współpracę, możliwość awansu wewnętrznego oraz rozwoju kompetencji,

  • Darmowy dowóz pracowniczy z Częstochowy, Broniszewa i okolic,

  • Pracę w nowoczesnym i zautomatyzowanym zakładzie,

  • Zadbane pomieszczenia: czysta szatnia, stołówka wyposażona w mikrofalówkę, czajnik elektryczny,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Dodatkowe świadczenia socjalne – paczki świąteczne, bony na święta, imprezy rodzinne z atrakcjami dla dzieci,

  • Darmową naukę języków obcych

Opis stanowiska:

  • Obsługa nowej linii produkcyjnej na wydziale Galwanizerni,

  • Dbałość o wysoką jakość wyrobów,

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

    Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym ( 6:00, 14:00, 22:00),

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Wkręt-met Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kuźnica Kiedrzyńska,

Śląskie

Śląskie, Kuźnica Kiedrzyńska
ID: 674260430