2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ostróda
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń – branża spożywcza (m/k)

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń do branży spożywczej

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych,

  • przestrzeganie receptur technologicznych oraz odpowiedzialność za jakość wyrobów,

  • obsługa wózka widłowego,

  • utrzymywanie stanowiska pracy w odpowiednim stanie czystości, zgodnie z zasadami i wytycznymi BHP.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn (mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym),

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - będą dodatkowym atutem,

  • badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania,

  • umiejętność obsługi zautomatyzowanych urządzeń - mile widziane,

  • pełna sprawność fizyczna - obsługa maszyn w ruchu;

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (2/3) - gotowość do pracy w godzinach nocnych,

  • praca od pon. do sob. w 5-dniowym systemie czasu pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • nogrody uznaniowe,

  • możliwość zorganizowania dojazdu do miejsca pracy,

  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez rozbudowany system szkoleń,

  • możliwość awansu zawodowego.

Praca na obrzeżach Ostródy, Górka - możliwośc dojazdu służbowego.

Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 898937355