2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ujrzanów
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń BOZAMET

Wynagrodzenie

4 242 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ujrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,

  • wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych, pomiarowych,

  • ogólna sprawność fizyczna

  • zręczność, dokładność,

  • samodzielność, rzetelność,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej - mile widziane,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferujemy:

  • wdrożenie na stanowisku pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i umiejętności,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV koniecznie z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BOZAMET Sp z o.o podanych przeze mnie danych osobowych w celu umieszczenia i przechowywania w bazie kandydatów do pracy i wykorzystania w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BOZAMET Sp. z o.o. Ujrzanów 282A, 08-110 Siedlce"

Lokalizacja

Ujrzanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ujrzanów
ID: 666072550