2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Czerwionka-Leszczyny
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń

Wynagrodzenie

4 306 - 5 505 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Wymogi kwalifikacyjne:

Wykształcenie: co najmniej zawodowe (preferowane kierunki techniczne).

Wymaga się bardzo dobrego stanu zdrowia i wysokiej sprawności fizycznej.

Dopuszczenie do pracy warunkowane będzie brakiem przeciwskazań do pracy na wysokości oraz ważnym badaniem zezwalającym na pracę przy produktach spożywczych.

Mile widziane: posiadanie uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych

Podstawowe zadania wykonywane na w/w stanowisku pracy:

Obsługa maszyn i urządzeń pakujących

Logistyka i gospodarka magazynowa

Przygotowywanie surowców produkcyjnych

Warunki umowy o pracę:

1.      Pełny etat.

2. Miejsce pracy: Czerwionka - Leszczyny

3.      Umowa na okres próbny trwająca 3 miesiące, następnie  umowa na czas określony (12 miesięcy), kolejno na czas nieokreślony.

4.      System 2-zmianowy.

5.      Przewidywane wynagrodzenie brutto: 4.306 zł/m-c – 5.505 zł/m-c (zależnie od kwalifikacji, uprawnień i doświadczenia zawodowego)

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny,

Śląskie

Śląskie, Czerwionka-Leszczyny
ID: 912162925