2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Myszków
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa firm o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się przetwarzaniem i dystrybucją blach stalowych poszukuje pracownika na stanowisko: Operator maszyn i urządzeń

Opis stanowiska pracy:

  • realizacja zleceń produkcyjnych wg ustalonego planu produkcji,

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • bieżąca kontrola procesu produkcyjnego,

  • wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych urządzenia (smarowanie),

  • raportowanie o wykonanej produkcji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stawkę na start zależną od posiadanego doświadczenia,

    • premia absencyjna

    • dodatek nocny

    • premia uznaniowa

    • dodatek za pracę w sobotę

  • szkolenie wdrożeniowe,

  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie,

  • pracę w systemie trzy zmianowym,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • coroczne wyjazdy integracyjne.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziane uprawnienia na suwnice (UDT)

  • podstawy umiejętności stosowania przyrządów pomiarowych (mikromierz, suwmiarka, taśma miernicza),

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w wiadomości lub kontakt telefoniczny 53*****73

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 912232275