2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Wanaty
Klimas Wkręt-met
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Wanaty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klimas Wkręt-met to czołowy producent najwyższej jakości technik zamocowań w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Lokalizacja: Wanaty ( powiat częstochowski)

Opis stanowiska:

  • wykonywanie codziennych czynności związanych z obsługą maszyn

  • dbanie o jakość wykonywanych produktów

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych będzie dodatkowym atutem

  • zdolności manualne

  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku ( 3 zmiany 6:00,14:00:22;00).

Oferujemy:

  • umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

  • premię frekwencyjną

  • stabilną współpracę, możliwość awansu wewnętrznego oraz rozwoju kompetencji

  • darmowy dowóz pracowniczy z Częstochowy, Myszkowa i okolic

  • pracę w nowoczesnym i zautomatyzowanym zakładzie

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dodatkowe świadczenia socjalne – paczki świąteczne, bony na święta, imprezy rodzinne z atrakcjami dla dzieci

  • darmową naukę języków obcych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wanaty,

Śląskie

Śląskie, Wanaty
ID: 805318875