2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Dodane 24 maja 2024

Operator sprzętu i maszyn

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kandydat na w/w stanowisko powinien posiadać wykształcenie zawodowe lub średnie oraz uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych ze zmiennym wysięgiem kat. I WJO  (uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, w tym specjalizowanych).

Zakres obowiązków:

·           przeprowadzanie bieżących przeglądów i obsługi OC użytkowanego sprzętu,

·           wykonywanie praz przy załadunku odpadów na poszczególne ciągi technologiczne,

·           wykonywanie prac przy obsłudze maszyn i urządzeń,

·           załadunek surowców wtórnych i odpadów na pojazdy,

·           wykonywanie prac przy magazynowaniu odpadów i konfekcjonowaniu kompostu,

·           wykonywanie prac przy porządkowaniu terenu zakładu.

Od kandydatów na w/w stanowiska pracy oczekujemy:

Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Odpowiedzialności, samodzielności w działaniu, komunikatywności

Umiejętności pracy pod presją czasu i świetnej organizacji pracy własnej

Profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej

Zaangażowania, rzetelności, dyspozycyjności

Energiczności, chęci uczenia się

Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy przeszkolenie i przyuczenie do pracy, możliwość rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie,  umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych obowiązków i osiąganych wyników.

Informacje dodatkowe PPUH „RADKOM” Sp. z o.o. tel. 48/380 20 11.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 920531832